Sklep internetowy z wapnem netcalc.pl

sempoint usługi internetowe

Netcalc.pl należy firmy SEMPOINT, która może poszczycić się kilkuletnim doświadczeniem w realizowaniu zaawansowanych projektów internetowych. Na stronie www.netcalc.pl oferujemy Państwu sprzedaż wysokiej jakości wapna przez sklep internetowy, co umożliwia złożenie u nas zamówienia bez wychodzenia z domu. Wierzymy w innowacyjne rozwiązania i produkty. Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych usług. 

Dane firmowe sklepu internetowego www.netcalc.pl

SEMPOINT Damian Glonek
ul. Skrzydlata 1,
61-317 Poznań

NIP: 888-296-90-54
REGON: 340706834

Nr konta bankowego mBank: 
56 1140 2004 0000 3202 7689 2741

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najwyższej jakości wapn POLCALC

logotyp polcalc wapna

Naszym celem jest profesjonalna obsługa zarówno gospodarstw rolnych, ogrodników, działkowców jak i klientów detalicznych. Organizujemy transporty w dogodnym dla klienta terminie. Zapewniamy towar najwyższej jakości. Szukamy optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. Wspieramy uprawy ekologiczne oferując nawozy wyprodukowane w technologii ekologicznej. Naszą misją jest pomoc w doborze produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wiemy jak cenny jest czas w prowadzeniu gospodarstw rolnych, stąd też staramy się, by zarówno proces składania i realizacji zamówienia był szybki i prosty.

Naszą domeną jest zadowolenie klienta

Warto korzystać z naszych usług, ponieważ do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością. Naszą ofertę staramy się dopasować do potrzeb klienta. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, bez żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Staramy się pomóc w doborze odpowiedniej dawki nawozu w zależności od rodzaju uprawy. Jesteśmy wiarygodnym i profesjonalnym podmiotem.

Lubimy innowacyjność, elastyczność, przejrzystość transakcji

Chcesz złożyć niestandardowe zamówienie? Zadzwoń 731 800 707, postaramy się je zrealizować.

logo 400 netcalc

Uwaga! Sprzedaż wyłącznie internetowa!

Wszelkie zamówienia przyjmujemy wyłącznie poprzez transakcje internetowe lub telefoniczne. Nie obsługujemy klientów w naszej siedzibie. Jesteśmy sklepem internetowym, który nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej.